Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Zastínění zimních zahrad

Zastínění zimních zahrad

Zimní zahrada je naprosto unikátní místo v domě. Umožňuje žít blíž přírodě bez ohledu na roční období či povětrnostní podmínky. Nabízí přírodu na dosah, mnoho přirozeného světla a krásný rozhled na okolní krajinu. Často nás situace přiměje k myšlence na zastínění části nebo celé zimní zahrady. Ať už se jedná o potřebné soukromí nebo o vysokou teplotu, která nesvědčí lidem ani většině rostlin. Pomocí optimální zastiňovací techniky vytvoříte oázu klidu, pohody a potřebného soukromí. V horkých dnech pak docílíte příjemného klimatu, které je pro komfort zimní zahrady více než důležitý. Kvalitně provedená a do posledního detailu propracovaná zastiňovací technika přirozeně doplní každou zimní zahradu. Proto klademe velký důraz na funčnost a jednoduchost stínící techniky.

Venkovní  clony spolehlivě zastíní okna, balkony či výlohy. Nabízíme rovněž látkové stínění pro zimní zahrady. Pozornosti kolemjdoucích neunikne barevná rozmanitost, kterou nabízí nepřeberné množství látek. Clony lze ovládat ručně, klikou nebo motorem.

Žádaným doplňkem je větrné čidlo, které automaticky stáhne clonu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození. Clona může být opatřena i světelným nebo časovým spínačem.


Vytvořil: Dokonalý web