Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Žaluzie vertikální

Další informace a související témata:


Vertikální žaluzie látkové

Funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluzií. Vertikální žaluzie mají dobrou kombinační schopnost funkčnosti s dekorativností.

S našimi vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu.

Také výběr látek našich vertikálních žaluzií je bohatý jak v barvě tak i v kvalitě a umožňuje splnit Vaše požadavky a přání při zařizování bytu, kanceláře nebo i jednací místnosti v podniku.

S vertikálními žaluziemi můžete řešit i zastínění atypických prostorů ať už se jedná o trojůhelníkové nebo obloukové tvary.

Naše lamely jsou dodávány v různých modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností vertikálních žaluzií je jejich nastavení do libovolné polohy lamel a tím regulovatelnost světla v mistnosti.

galerie:


Vertikální žaluzie plastové

Vertikální žaluzie plastové se nejvíce využívájí v nemocnicích, kuchyních, laboratořích, ve vlhkém prostředí, zkrátka všude tam, kde je nutné mít zastínění s možností sterilního prostředí.

galerie:
Vertikální žaluzie dřevěné

Vertikální dřevěné žaluzie vyrábíme z americké lípy, tzv. Basswood, šíře 80 mm a tloušťka 6mm, jsme schopni je vyrobit do max. výšky 3 metry a šířkově bez omezení. Pro tyto žaluzie používáme pouze manuální ovládání, barevná škála není omezena.

Kromě americké lípy je možno použít i další tropické dřeviny, např. teak, zebrano, ipe atd.

Design těchto dřevěných vertikálních žaluzií je schopen interiér pohledově zvětšit, předělit nebo zastínit požadovný prostor. Dle přání zákazníka jsme schopni vyrobit také zešikmenou vertikální žaluzii, samotná montáž se provádí na předokenní výklenek nebo na strop. Nelze provádět montáž přímo na okenní rám.

galerie:
Vertikální žaluzie z dřevěných tkanin

Žaluzie mají již mnoho let své pevné místo mezi produkty stínicí techniky. Vertikální žaluzie z dřevěných tkanin jsou vyráběny ze stejných materiálů jako dřevěné rolety, jsou však poněkud tenčí. Jde o výrobek poskytující komfortní stínění s možností plynulé regulace toku světla. Ovládání se provádí pomocí dvou šňůrek, z nichž jedna ovládá jednotlivé pásy a druhá roletu zatahuje a roztahuje. Výhodou tohoto produktu je mimo jiné i to, že dokáže kvalitně a především příjemně zatemnit interiérové prostory při současném zachování průhledu směrem ven.

galerie:


Vertikální žaluzie provázkové

Vertikální žaluzie provázkové je elegantní a praktický výrobek se snadnou obsluhou. U vertikální žaluzie jsou vyrobeny lamely z provázků. Nemusíte tedy žaluzii stahovat, když potřebujete projít např. na balkon - žaluzií jednoduše projdete. Na výběr máte z mnoha barevných provedení provázků a několika způsobů ovládání. Použitím této vertikální žaluzie získáte designový prvek, který se zaručeně stane středem pozornosti. Tento nový produkt na našem trhu mění pohled na použití vertikálních žaluzií. Designové vertikální žaluzie lehce navodí příjemnou atmosféru a pohodu domova, restaurace, kavárny a kanceláře. Žaluzie jsou vhodné k zastínění a předělení prostor.

galerie:Vytvořil: Dokonalý web