Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Sítě proti hmyzuOkenní sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná.

Sítě proti hmyzu pro dveřní a okenní řešení dodáváme také v rolovacím provedení.
Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna.

galerie:


Rolovací okenní sítě

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu.
Navíjení sítě zajištuje pružina uložená v hřídeli.
Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči.
Stažená síťovina je aretována zachycením koncové lišty na síťovině do spodního profilu uzavírajícího rám rolovací sítě.

galerie:


Dveřní sítě

Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu.

Dveře jsou opatřeny samozavíracími panty, popřípadě s okopovou či středovou lištou. Šířka rámu činí 50mm.

Díky spojení profilů pomocí vnitřních rohů je vyloučeno žloutnutí PVC plastových spojovacích rohů bílých dveřních sítí.

U dveřních sítí zavádíme nový typ skrytého magnetu, který je zastrčen mezi kartáček.

Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku.

Systém předpružených pantů zabezpečuje bezstarostné dovření dveří, sílu dovírání si zákazník může nastavit sám. Snadná instalace, jednoduchá praktická demontáž pro uschování v zimním období.

galerie:
Posuvné dveřní sítě

Posuvné dveřní sítě se používají při nedostatku místa v okolí dveří.

Rám je u tohoto typu zavěšen pomocí válečků s kuličkovými ložisky na pojezdové kolejnici, spodní čast je vedena kluzáky.

Tato konstrukce umožňuje lehké a téměř bezhlučné odsunutí dveřní sítě do boku.

Rámy posuvných síťových dveří jsou vyrobeny z extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

galerie:


Rolovací dveřní sítě

Samonavíjecí rolovací síť na dveře najde své využití tam, kde není dostatek místa pro klasicky otevíratelnou dveřní síť.
Síťovina se pohybuje ve vodících lištách směrem do boku, kde se navíjí do kastlíku.
V případě odsazení sítě od výplně je možnost dodat vynášecí profil 33x22 mm.
Rolovací dveřní síť se dodává s magnetickou lištou.

galerie:
Plisované sítě proti hmyzu

Hlavní výhodou plisovaných sítí je velmi snadná instalace a následná demontáž bez použití nářadí. Toto je vhodné hlavně v zimě, kdy nepotřebujeme ochranu před hmyzem. Zpětná instalace je tak snadná, že nezabere ani minutu a váha segmentu nepřesahuje 5 kg.

Plisovaná síťovina je vyrobena z pevného a trvanlivého materiálu, odolného proti UV záření. Všechny rámy jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku a jsou dostupné v šesti různých barvách.

Dveřní plisované sítě proti hmyzu

Dveřní plisovaná síť je ideálním řešením větších fasádních otvorů jako jsou vstupy na terasy, zahrady, bazény, ale také je lze použít na francouzská okna, posuvné prosklené stěny, nebo balkóny a lodžie.
Díky bezbariérovému přechodu, který je pouze 3 mm je vhodná i do prostorů, kde se pohybují malé děti, starší osoby, nebo lidé tělesné postižení.

galerie:Vytvořil: Dokonalý web