Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Shrnovací dveře - Plastové shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře

Tento typ shrnovacích dveří je vůbec nejpopulárnější. Dveře vynikají dlouhou životností s potřebou minimální údržby a po dlouhou dobu si zachovávají svůj vzhled. Výhodou je možnost rozšířit standardní modely dveří pomocí přídavných lamel a využít tak rozměrů dveří až 7 metrů délky a 3 metrů výšky.

Na výběr máte ze třech typů shrnovacích dveří.

Shrnovací dveře Luciana jsou moderní top modely s velkou variabilitou dekorů (včetně vzhledů imitující kresbu dřeva) a širokou nabídkou doplňků.

Shrnovací dveře Symfonia zaujmou velkými skly a svým provedením s gumovým spojem lamel, který jim zabezpečuje velmi tichý chod. Cenově velmi dostupné a přitom kvalitní dveře si získaly přízen desítek tisíc zákazníků.

Ekonomickou, jednoduchou a přitom elegantní variantou jsou shrnovací dveře Melody. Je to nejprodávanější typ, který si svou oblibu zasloužil tichým chodem a skvělou cenou při zachování vysoké úrovně kvality.


TYPY SHRNOVACÍCH PLASTOVÝCH DVEŘÍ

Luciana
Nejoblíbenější model shrnovacích dveří s velkým výběrem barev a doplňků. Možnost výroby dveří na míru dle požadavků každého zákazníka.

Symfonia
Varianta plastových shrnovacích dveří s vysokým prosklením.

Melody
Nejprodávanější typ shrnovacích dveří s gumovým spojem a velmi tichým chodem. Dodávají se ve variantě bez prosklení (plné).


HARMONIKOVÝ EFEKT

Harmonikovým efektem nazýváme zvlnění shrnovacích dveří po jejich úplném dovření. Tento jev je dán konstrukcí dveří z jednotlivých lamel.

Dveře bez harmonikového efektu vzniknou tehdy, je-li maximální šířka dveří stejná jako šířka stavebního otvoru. To znamená, že pokud dveře o maximální šířce 88,5 cm instalujeme do otvoru o šířce 88,5 cm, budou dveře v zavřeném stavu skoro rovné.

Harmonikový efekt vzniká tehdy, je-li šířka dveří větší než šířka stavebního otvoru. Například pro stavební otvor o šířce 90 cm je nutné použít dveře o šířce 104 cm. Dveře budou po jejich dovření zvlněné - vzniká harmonikový efekt.

Vytvořil: Dokonalý web