Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Shrnovací dveře - Koženkové shrnovací dveře

Koženkové shrnovací dveře

Koženkové dveře jsou zajímavou variantou shrnovacích dveří. Standardně jsou nabízeny v univerzálním rozměru pro otvor o velikosti 60 až 83 cm šířky a 193 až 203 cm výšky a to jak v provedení bez prosklení, tak i se třemi řadami skel. Sklo je v provedení Niagara čirá. Rámečky jsou bílé, béžové nebo hnědé dle odstínu koženky.

Koženkové shrnovací dveře se skládají ze sololitových lamel a předního dřevotřískového dílu, které jsou potaženy koženkou s textilním podšitím. Zavírání je u standardního typu řešeno pomocí dřevěného madla a magnetu.

Na přání zákazníka je možné zabudovat zámek. Zákazník si také může přiobjednat dorazovou lištu sloužící pro lepší stabilitu zavřených dveří. Na přání lze zakoupit dveře v dvoukřídlém provedení.

ROZMĚRY
Koženkové shrnovací dveře jsou sériově vyráběny v jednom univerzálním rozměru pro šíře od 60 cm do 83 cm. Standardní výška je 200 cm, ale vzhledem ke konstrukci dveří, lze tuto výšku pomocí nůžek velmi jednoduše upravit.

Lze vyrábět také rozměry na míru dle požadavků zákazníka, ale vzhledem k několika krokům výroby, jsou koženkové dveře na míru dodávány s prodlouženou dodací lhůtou. Maximální rozměry dveří jsou 4 m na šířku a 2,6 m na výšku. Avšak v případě požadavku na konkrétní rozměr přesahující plochu 3 m2 kontaktujte prosím našeho specialistu, který Vám případně osvětlí případná úskalí montáže apod.


Vytvořil: Dokonalý web