Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Shrnovací dveřePlastové shrnovací dveře

Tento typ shrnovacích dveří je vůbec nejpopulárnější. Dveře vynikají dlouhou životností s potřebou minimální údržby a po dlouhou dobu si zachovávají svůj vzhled. Výhodou je možnost rozšířit standardní modely dveří pomocí přídavných lamel a využít tak rozměrů dveří až 7 metrů délky a 3 metrů výšky.

Na výběr máte ze třech typů shrnovacích dveří.

Shrnovací dveře Luciana jsou moderní top modely s velkou variabilitou dekorů (včetně vzhledů imitující kresbu dřeva) a širokou nabídkou doplňků.

Shrnovací dveře Symfonia zaujmou velkými skly a svým provedením s gumovým spojem lamel, který jim zabezpečuje velmi tichý chod. Cenově velmi dostupné a přitom kvalitní dveře si získaly přízen desítek tisíc zákazníků.

Ekonomickou, jednoduchou a přitom elegantní variantou jsou shrnovací dveře Melody. Je to nejprodávanější typ, který si svou oblibu zasloužil tichým chodem a skvělou cenou při zachování vysoké úrovně kvality.


TYPY SHRNOVACÍCH PLASTOVÝCH DVEŘÍ

Luciana
Nejoblíbenější model shrnovacích dveří s velkým výběrem barev a doplňků. Možnost výroby dveří na míru dle požadavků každého zákazníka.

Symfonia
Varianta plastových shrnovacích dveří s vysokým prosklením.

Melody
Nejprodávanější typ shrnovacích dveří s gumovým spojem a velmi tichým chodem. Dodávají se ve variantě bez prosklení (plné).


HARMONIKOVÝ EFEKT

Harmonikovým efektem nazýváme zvlnění shrnovacích dveří po jejich úplném dovření. Tento jev je dán konstrukcí dveří z jednotlivých lamel.

Dveře bez harmonikového efektu vzniknou tehdy, je-li maximální šířka dveří stejná jako šířka stavebního otvoru. To znamená, že pokud dveře o maximální šířce 88,5 cm instalujeme do otvoru o šířce 88,5 cm, budou dveře v zavřeném stavu skoro rovné.

Harmonikový efekt vzniká tehdy, je-li šířka dveří větší než šířka stavebního otvoru. Například pro stavební otvor o šířce 90 cm je nutné použít dveře o šířce 104 cm. Dveře budou po jejich dovření zvlněné - vzniká harmonikový efekt.

galerie:


Shrnovací dveře dřevěné

Shrnovací dveře jsou vyráběny ze smrkového masívu. Dveře jsou uchyceny v hliníkové pojezdové liště.Tato lišta je krytá z obou stran dřevěnou krycí lištou, upevněnou na zárubeň. Z jedné strany jsou dveře na pevno upevněny k zárubni, na protilehlé straně je dřevěné korýtko, do kterého dveře zajedou. Shrnovací dveře lze montovat do stávajících zárubní nebo do zdi. Dřevěné lamely jsou spojeny pevnou textílií.Textílie je přizpůsobena odstínu dveří. Dveře lze objednat i z borovice neupravené.
Vyrábíme na míru. Při objednání uvádějte do poznámky vždy čistou světlost montažního otvoru.

Dveře se vyrábějí v těchto odstínech:
  • přírodní
  • mořené: dub, olše, mahagon, hnědá
  • bílé

Provedení:
  • celodřevěné
  • prosklení: tvrzený plast, vzhledově vypadající jako sklo : medové nebo čiré se vzorkem kosočtverce.

galerie:


Koženkové shrnovací dveře

Koženkové dveře jsou zajímavou variantou shrnovacích dveří. Standardně jsou nabízeny v univerzálním rozměru pro otvor o velikosti 60 až 83 cm šířky a 193 až 203 cm výšky a to jak v provedení bez prosklení, tak i se třemi řadami skel. Sklo je v provedení Niagara čirá. Rámečky jsou bílé, béžové nebo hnědé dle odstínu koženky.

Koženkové shrnovací dveře se skládají ze sololitových lamel a předního dřevotřískového dílu, které jsou potaženy koženkou s textilním podšitím. Zavírání je u standardního typu řešeno pomocí dřevěného madla a magnetu.

Na přání zákazníka je možné zabudovat zámek. Zákazník si také může přiobjednat dorazovou lištu sloužící pro lepší stabilitu zavřených dveří. Na přání lze zakoupit dveře v dvoukřídlém provedení.

ROZMĚRY
Koženkové shrnovací dveře jsou sériově vyráběny v jednom univerzálním rozměru pro šíře od 60 cm do 83 cm. Standardní výška je 200 cm, ale vzhledem ke konstrukci dveří, lze tuto výšku pomocí nůžek velmi jednoduše upravit.

Lze vyrábět také rozměry na míru dle požadavků zákazníka, ale vzhledem k několika krokům výroby, jsou koženkové dveře na míru dodávány s prodlouženou dodací lhůtou. Maximální rozměry dveří jsou 4 m na šířku a 2,6 m na výšku. Avšak v případě požadavku na konkrétní rozměr přesahující plochu 3 m2 kontaktujte prosím našeho specialistu, který Vám případně osvětlí případná úskalí montáže apod.


galerie:

Vytvořil: Dokonalý web