Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Rolety - Předokenní

Předokenní rolety

Ve spojení s okny tvoří výbornou tepelnou izolaci a tím rovněž snižují náklady na teplo. Akustická ochrana a dodatečné zabezpečení okenního výklenku zvyšují standart Vašeho bydlení. V současné době se stávají důležitým prvkem v moderním stavitelství a v otázce úspory energie.

Profily V-39, V-45, V-55 jsou navíc vyplněny tepelnou pěnou a jsou dostupné v široké škále barev. Schránky a vodící lišty k roletám jsou dostupné ve čtyřech základních barevných provedeních, tzn. v bílé, šedé, hnědé a tmavěhnědé barvě. Na přání zákazníka natíráme příslušenství rolety na libovolnou barvu z palety RAL.

Naše firma má velké zkušenosti s výrobou venkovních rolet, což nám za léta praxe umožnilo vypracovat nezávadnou produkční linku, dobře zorganizovat skladní zásoby a vyškolit prvotřídní tým pracovníků.

Díky tomu je naše nabídka schopna odolat těm nejvyšším požadavkům zákazníků jak po stránce materiálu, barev tak i po časové stránce.

V naší nabídce naleznete širokou škálu ovládání rolet: počínaje těmi jednoduchými čili páskovými nebo lankovými navijáky a konče na elektronických ovladačích nebo plně automatickém ovládání.

USPORAMI ENERGIE CHRÁNÍME NAŠE ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Venkovní roletami se prokazatelně snižuje spotřeba energie. Tím se šetří paliva a energetické zdroje. Proto se snižuje zatížení životního prostředí a spoří se suroviny pro příští generace.

ČÍSLA MLUVÍ ZA VŠE

Výzkumy potvrdily, že rolety přináší zřetelnou tepelnou izolaci. Při spuštených roletaách je únik tepla u staré zástavby nižší o cca 40%. Také u oken dnešní generace nebo u nenáročných domů na energii zlepšují rolety tepelnou izolaci o cca 25%.

Vytvořil: Dokonalý web