Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

ReklamaGravírování, frézování

Gravírováním vytváříme nesmazatelné motivy na tabulky, pamětní desky, orientační systémy, schémata pro elektrotechnická zařízení, výrobní štítky. Vyrábíme raznice a pečetidla, porýváme kovové dárkové předměty a sportovní trofeje.
výrobky z gravírky

Gravírováním

zhotovujeme reliéfy do široké škály jedno, dvou i třívrstvých materiálů - od plastových sendvičů přes dvouvrstvé plexi až k eloxovanému hliníku a leštěné mosazi. Výrobky z plastových materiálů dále nebarvíme, hliník a mosaz má gravuru barvenou podle zadání klienta.

Frézováním
vyřezáváme loga a texty z deskových materiálů pro prostorové písmo, vyrábíme stříkací šablony a jednoduché výrobky - např. stojánky na prospekty.

Rytina
je mělká stopa vytvořená do předmětu diamantovým hrotem. Tímto způsobem lze popisovat nejrůznější plošné i rotační výrobky malo i velkosériově. Rytina je na dárkových předmětech chápána jako decentní označení luxusního dárku, proto nevadí, že ji nelze barvit.

galerie:
Řezání polystyrénu

Vyrábíme plastická polystyrenová loga, nápisy a polotovary pro stavebnictví. používáme kvalitní extrudované i pěněné polystyreny. Díky velkým polotovarům snadno dosáhneme větší tloušťky písma než je tomu např. u plexisklové nebo plastové grafiky.

Polystyren řežeme speciálním, počítačem řízeným strojem a po výřezu lakujeme do požadovaných barev.

Polotovar materiálu který vložíme do stroje má rozměr 3 x 1 x 0,5m

galerie:
Reklamní polepy

Reklamní polepy s motivem vám zhotovíme buď přímo na sklo výlohy, nebo na tabuli, případně jiný nosič - například známý stojánek typu "A".

Reklamní tabule používané v exteriéru vyrábíme z materiálů odolných povětrnostním podmínkám. Podle požadovaného způsobu montáže a míry rizika úmyslného poškození volíme optimální materiál použité desky i fólie s ohledem na cenu.

Jako materiál tabule používáme pozinkovaný plech, PVC desku tloušťky 3 - 10mm, sendvičové materiály tvořené vrstvou plastu mezi hliníkovými deskami - tyto materiály jsou již dnes díky příznivým cenám velmi rozšířené. Desky polepujeme buď grafikou řezanou na plotru, nebo tištěnou na velkoplošných tiskárnách a chráněnou vrstvou laminace. To samé platí i pro přímý polep okenních skel nebo výloh.

galerie:


Orientační systémy

Vaši firmu, úřad, školu označíme od příjezdu přes exteriér budov až po jejich vnitřní prostory. Vytvoříme tak orientační systém, který bude spolehlivě informovat i návštěvníka, který je u vás poprvé. V budově jsou to většinou tabule ve vstupním vestibulu, na které navazují patrové rozcestníky, označení kanceláří, provozů, pracovišť až po označení osob.

Základní profil této stavebnice začíná výškou textového pole 15,5 mm, což je novinka od začátku roku 2010. Ostatní profily jsou násobkem tohoto rozměru (31, 62 , 93 mm, 125 mm, ... až do šíře 300mm). Všechny tyto profily máme na skladě v tyčích po 2,5 metrech takže vám můžeme naformátovat a připravit tabulku podle vašich potřeb.

Tabulky ke dveřím se upevňují na stěnu pomocí plastových bočnic, větší tabule jsou lemovány hliníkovým profilem.

Popis tabulek je proveden kombinací různých technologií - logo a název firmy většinou gravírujeme a barvíme, názvy oddělení se lepí z fólií, štítky se jmény tiskneme a vkládáme do zasouvacích profilů.

galerie:
Šnůrky na krk

Lanyards nejsou nic jiného než populární a hojně rozšířené šňůrky, které se nosí kolem krku. Šňůrka na krk je užitečným pomocníkem k nošení nejrůznějších předmětů, od klíčů, přes visačky, až po mobilní telefony.

Šnůrky na krk
bývájí nejčastěji vyrobeny z textilu nebo PVC. Plochu popruhu na krk lze využít pro reklamu. Šnůrky na krk bývájí opatřeny tzv. trojzubcem. Jedná se o rozepínatelný spojovací prvek. Ten odděluje kratší přívěsek s karabinou od hlavní části.

Šňůrky na krk jsou rozšířenou pomůckou pro každodenní nošení mobilu či klíčů.

Šnůrky na krk nabízíme v mnoha variantách a s potiskem přesně dle Vašeho prání.

galerie:
Reklamní bannery

Bannery pro svoji příznivou cenu, jednoduchou montáž i demontáž , variabilitu rozměrů a odolnost povětrnostním vlivům v mnoha případech nahrazují jiné reklamní nosiče, zejména PVC desky.

Na vás, jako klientovi, zůstane pouze spolupráce při tvorbě grafiky banneru. Vše ostatní - tisk, svaření, osazení kotevními oky, instalace upínacích prvků na fasádu budovy a konečná montáž a vypnutí banneru - je naše starost.

galerie:
Neonová reklama

I přesto, že nápad použít neonovou trubici při výrobě reklam je starší přes 50 let, je možné s určitostí říci, že obliba neonové reklamy neklesá. V kombinaci s moderními materiály jako je například polykarbonát, různé sendvičové materiály (Dibond), ušlechtilé kovy apod. lze dosáhnout efektních výsledků.

Mezi přednosti neonových reklam patří nepochybně vyjímečný vzhled, možnost prosvěcovat velmi neobvyklé tvary, písma nebo symboly.

V zásadě rozlišujeme tyto základní typy neonových reklam:
  • neonová trubice tažená po přední straně znaku - jako kontura nebo středem
  • neonová trubice tažená po zadní straně znaku - podsvícení

    Samostatnou kategorií jsou stále velmi populární neonové linky. Těmi lze efektně a poměrně levně zvýraznit celou budovu, podhledy (i v interiéru), různé převislé prvky na budovách apod.

    Neonové trubice se používají i k prosvícení pro korpusové nápisy .

galerie:
Diodová reklama

Nápisy prosvícené nebo podsvícené diodami jsou trendem poslední doby pro svoji malou energetickou náročnost, dluhou bezúdržbovou živonost a bezpečnost.

Pro napájení se používají nízkonapěťové 12V transformátory.

Diodové světelné systémy se používají jak pro rozměrově malé cedulky tak i pro velké nápisy na budovách.

Diodové systémy jsou
  • energeticky nejméně náročné
  • s dlouholetou životností (až 100000 hodin)
  • zaručují bezúdržbový provoz a vysokou kvalitu

galerie:Vytvořil: Dokonalý web