Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Markýzy

Další informace a související témata:


Markýzy výsuvné

Markýza patří mezi moderní způsob exteriérového stínění Vašich zahrad, verand, balkónů, zahrádek restaurací. Markýzy Bematech vám poskytují vysokou kvalitu materiálů s pevným a odolným systémem ramen, které jsou vyztuženy pružnými kabely.
Ramena markýzy mohou mít integrováno osvětlení pomocí led diody.

galerie:


Markýzy kazetové

Markýzy jsou z lehké a pevné kovové konstrukce zaručující stabilitu a díky kvalitnímu nátěru jsou odolné proti povětrnostním vlivům počasí. Rovněž výběru markýzových pláten je věnována velká pozornost. Kvalitní látky od renomovaných výrobců jsou stálobarevné a díky impregnaci zaručují při správném ošetřování dlouhou životnost.

Markýzy lze ovládat ručně klikou, ale také pomocí elektromotoru se spínačem, či automatickým řízením "slunce-vítr-déšť"

Potahové látky si velmi dlouhodobě udržují svoji pevnost. Jsou barevně a tvarově stálé, odolné proti soli, vlhkostí, vodě a působení slunečního záření. Jsou nesmáčivé a velmi rychle schnou. Jsou ideálním řešením pro městské zatíženi smogem a výfukovými plyny. Snadno se udržují, jelikož špína neproniká do struktury vláken. Stačí je otřít pomocí mýdlového roztoku.

Markýzy mohou být opatřeny volány ve stejné barvě, jako je potahová látka. Volány jsou dodávány v několika tvarech a mohou být opatřeny reklamním nápisem.

Markýzy se stále více uplatňují jako účinný prostředek ochrany proti slunci. Vzhledem ke svému umístění na fasádě domu dotvářejí celkový dojem obchodů, restaurací a hotelů. V poslední době jsou stále častěji využívány při zastínění teras rodinných domů.

galerie:
Balkónové markýzy

Venkovní látkové clony spolehlivě zastíní okna, balkony či výlohy. Nabízíme rovněž látkové stínění pro zimní zahrady. Pozornosti kolemjdoucích neunikne barevná rozmanitost, kterou nabízí nepřeberné množství látek. Clony lze ovládat ručně, klikou nebo motorem.

Žádaným doplňkem je větrné čidlo, které automaticky stáhne clonu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození. Clona může být opatřena i světelným nebo časovým spínačem.

galerie:

Vytvořil: Dokonalý web