Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Látkové roletky - Řetízkové

Látkové roletky řetízkové

Látkové roletky jsou základním systém volně visících materiálových rolet, určených pro montáž na stěnu nebo do stropu. Složeny je z ovládacího a navíjecího mechanismu a ze stínicí tkaniny.

Systém TRIOLA je nejmenším systémem volně visících rolet dostupných na trhu. Rolety TRIOLA lze montovat přímo na okno, na zeď či na strop.

Roleta TRIOLA 2 je mezi roletou ve verzi TRIOLA a standardní volně visící roletou PRESTO.

Triola 2 je systém umožňující montáž jak na zeď, tak i do stropu. Věšáky této roletky jsou velmi podobné systému Triola, ale pouze vzhledem, nikoli velikostí úchytů.

Triola 2 dokonale zaplňuje místo těchto dvou produktů. Svým vzhledem navazuje na styl TRIOLA, oproti tomu technické řešení je bližší standardnímu věšáku volně visící rolety s možností uchycení jak do stěny, tak i do stropu. Lze také objednat systém s bočním silonovým vedením (fixace) umístěným po délce celého materiálu, dovoluje mít materiál neustále v blízkosti okenního skla. Každý systém má možnost úchytů bez šroubování.

CO JE DOBRÉ VĚDĚT


AKUSTIKA I ATMOSFÉRA
Kvalitní rolety celkové zlepší akustiku prostoru a místnost získá úplně novou atmosféru. Čím více je v interiéru měkkých nebo zvuk pohlcujících materialů, tím je akustika lepší.

JIŽNÍ ORIENTACE
Pozor na látky použité v pokojích orientovaných na jih. Hrozí jím vyblednutí od sluníčka.

BARVY A VZORY
Určují styl místnosti a podtrhují atmosféru, ale neměly by být dominantní.

Vytvořil: Dokonalý web