Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Látkové roletky

Další informace a související témata:


Látkové roletky řetízkové

Látkové roletky jsou základním systém volně visících materiálových rolet, určených pro montáž na stěnu nebo do stropu. Složeny je z ovládacího a navíjecího mechanismu a ze stínicí tkaniny.

Systém TRIOLA je nejmenším systémem volně visících rolet dostupných na trhu. Rolety TRIOLA lze montovat přímo na okno, na zeď či na strop.

Roleta TRIOLA 2 je mezi roletou ve verzi TRIOLA a standardní volně visící roletou PRESTO.

Triola 2 je systém umožňující montáž jak na zeď, tak i do stropu. Věšáky této roletky jsou velmi podobné systému Triola, ale pouze vzhledem, nikoli velikostí úchytů.

Triola 2 dokonale zaplňuje místo těchto dvou produktů. Svým vzhledem navazuje na styl TRIOLA, oproti tomu technické řešení je bližší standardnímu věšáku volně visící rolety s možností uchycení jak do stěny, tak i do stropu. Lze také objednat systém s bočním silonovým vedením (fixace) umístěným po délce celého materiálu, dovoluje mít materiál neustále v blízkosti okenního skla. Každý systém má možnost úchytů bez šroubování.

CO JE DOBRÉ VĚDĚT


AKUSTIKA I ATMOSFÉRA
Kvalitní rolety celkové zlepší akustiku prostoru a místnost získá úplně novou atmosféru. Čím více je v interiéru měkkých nebo zvuk pohlcujících materialů, tím je akustika lepší.

JIŽNÍ ORIENTACE
Pozor na látky použité v pokojích orientovaných na jih. Hrozí jím vyblednutí od sluníčka.

BARVY A VZORY
Určují styl místnosti a podtrhují atmosféru, ale neměly by být dominantní.

galerie:


Látkové roletky pružinové

Látkové pružinové rolety jsou klasickou formou zastínění a ochrany soukromí. Vyznačují se jednoduchým ovládáním, snadnou údržbou, lehkou montáží a dlouhou životností. Rolety se ovládájí tahem za látku rolety, která setrvává v určených polohách. Opětovným tahem se roleta svine. Rolety z naší nabídky jsou nejen funkčním, ale také dekorativním prvkem interiéru. Vybrat je možnoz cca. 100 druhů látek jednobarevných a s potiskem.

Pružinové rolety s možností montáže na stěnu i na strop díky otočným úchytům. Materiály pro roletovinu mohou být jak klasické, tak nehořlavé i blackoutové (temnící). Pružinové rolety látkové se navíjejí pomocí pružinového mechanismu, který je i polohovatelný.

galerie:
Látkové roletky v kazetě

Jeden ze dvou systémů rolet v kazetě určených pro montáž do rámu okna. Plochá kazetka je šroubovaná do zasklívací lišty okna, šroubování je takřka neviditelné, taktéž ploché vodící lišty jsou pomocí oboustranné lepící pásky šetrně umístěny na zasklívací lištu okna. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou dostupné v široké škále barev (bílá, hnědá, šedá, žlutá, zelená, modrá, nebo též olepená ve zlatém dubu, světlém dubu, tmavém dubu, ořechu a mahagonu).

Navíjecí systém je uložen v krycí kazetce, která pohledově splývá s oknem a vypadá, jako by byla jeho součástí. Dokonalostí zatemnění se dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, které se lepí na okenní rám, a také pomocí speciálních neprůsvitných látek. Ovládání zajišťuje kuličkový řetízek. Passionata je velmi komfortní a hodí se na okna běžných rozměrů.

galerie:
Látkové roletky celostínící

Systém volně visící rolety doplněné o kazetu s možností dokoupení vodících lišt. Montáž na stěnu nebo strop. U této rolety existuje možnost elektrického ovládání. Dokonalosti zatemnění se dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, a také pomocí speciálních neprůsvitných látek. Rolety s ve vodících mají oproti běžným roletám tu výhodu, že jejich volný konec je ve vodících lištách n a tím nedochází k jeho pohybu např. vlivem větru nebo průvanu.

galerie:


Látkové roletky střešní

Roleta používaná do všech střešních oken typu Velux, Fakro, Okpol nebo Roto, ale taktéž do atypických oken. Roleta s pružinovým ovládáním s možností libovolné fixace v jakékoli poloze díky speciálně vyprofilovaným vodícím lištám a těžítku. Dostupná v barvě hliníku, bežové a světlém dubu.

galerie:

Vytvořil: Dokonalý web