Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Japonské stěny

Japonské posuvné stěny-panel track jsou další výrobek z naší nabídky, který si v poslední době získává velkou popularitu. Japonské posuvné stěny plní velice dobře funkci zastínění interiéru. Při použití moderní látky nebo roletoviny se japonské posuvné stěny stávají vhodným doplňkem, který se začlení do jakéhokoliv interiéru a dotváří celkový design. Další funkce japonských posuvných stěn je předělení prostor, především velkoplošných prostor. Lze na ně umístit také firemní reklamu.

Japonské posuvné stěny se skládají z horní hliníkové lišty a samotného stínicího materiálu. Lišta je velice plochá, proto je vhodné japonské stěny montovat všude tam, kde je málo místa.

Díky speciálním kolečkům je pohyb panelů v liště velice snadný a tichý.

Japonské posuvné stěny lze montovat na strop i na stěnu.

Ovládání:

  • ruční
  • ovládací tyčkou
  • provázkem
  • motorem

Panely lze ovládat najednou, nebo každý samostatně.
Látky visí na pojezdu díky suchému zipu. Tento způsob uchycení dovoluje snadnou demontáž, čištění a výměnu látky.
Šířku a počet posuvných stěn lze určit dle požadavků zastínění od 2 kolejky, až po 5 kolejku.

Materiály pro zhotovení japonských stěn

Výběr materiálů pro zhotovení japonské stěny prakticky nezná omezení. Pro japonské stěny je možné si vybrat z naší nepřeberné nabídky materiálů na záclony, z nabídky mnoha stovek závěsových dekoračních materiálů a rovněž ze široké nabídky materiálů na klasické rolety. Záleží jen na potřebě a vkusu zákazníka. Můžete použít takřka jakýkoliv materiál-od pevné látky až po lehounkou organzu. Protože spotřeba látky není velká, je i cenově praktické mít v záloze více různých panelů a měnit dekorace a tím i barevnost místnosti. Látky z kolekce MAIRO, UNLAND, ELVO CORTINA, JAB lze použít i na římské rolety a závěsy.

Údržba japonské stěny

Uživatelé u japonských stěn velmi oceňují rovněž jejich snadnou údržbu. Inteligentní způsob uchycení látkových panelů k nosičům pomocí suchého zipu umožňuje snadné sundání látky, snadné je i vytažení dolní výztuže se závažím. Po vyprání se pak látka stejně jednoduše nasadí zpět na své místo. Tkaniny se čistí nebo perou podle použitého materiálu a podle pokynů výrobce. Roletové látky je možné očistit prachovkou nebo vysavačem.


Netradiční druhy stínicí techniky přinášejí našim klientům neobvyklé možnosti a vysokou míru originality. Jedním z takových výrobků je posuvná stěna, jejímž základem jsou libovolně nastavitelné vertikální pásy vyrobené z látek nebo dřevěných tkanin. Posuvná stěna se zpravidla umísťuje na zeď před okno. Nosná hliníková konstrukce umožňuje kombinovat podle velikosti stěny dvě až pět kolejnic, ovládání probíhá ručně nebo pomocí šňůry. Mezi nejdůležitější výhody tohoto produktu patří elegantní vzhled, jednoduchá montáž a snadná obsluha. A pokud milujete všechno nové, nic vám díky našitému suchému zipu nebrání kdykoli měnit látky nebo tkaniny podle své nálady.

Vytvořil: Dokonalý web