Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Bytové doplňky

Další informace a související témata:


Garnýže

Garnýže slouží k uchycení závěsů a záclon. Montují se nad okenní výklenek, záclony a závěsy jsou uchyceny skřipci nebo háčky v kolejničkách.

Garnýže jsou vyráběny dle objednané délky, v délce až 5 m jako jeden kus. Prodáváme 10 různých typů povrchu v 8 různých odstínech. Garnýže jsou vybaveny 1-3 dřevotřískovými vodícími lištami, se systémem výměny záclon MARATHON nebo FLIX .

galerie:


Záclonové kolejnice

Kolejničky slouží k upevnění záclon a závěsů do interiéru a umožňují jejich posouvání a ovládání. Materiály kolejniček a druhy kolejniček a ovládání jsou různé.

Dodáváme dřevotřískové kolejničky s plastovými drážkami. Maximální délka 5 m, 1-3 drážky v bílé barvě. K výběru je různá šířka drážky a škála stylů kolejničky. Při objednání většího množství možnost výběru z více barev. Dále možnost dodání hliníkové drážky s provázkovým ovládáním.

galerie:
Záclonové tyče

Záclonové tyče se montují nad okna a jsou velice pěkným a levným řešením pro zavěšení záclon. Záclony jsou na tyče buď navlečeny anebo jsou v nasunutých kruhových háčcích a kroužcích. Tyč je opatřena koncovkami.

Záclonové tyče dodáváme dle zákazníkova přání, do délky 6 m jako jeden kus. Průměr tyče je 16, 20 a 28 mm, široký výběr barev, stylů a jejich kombinací. Použití materiál: dřevo, plast, kov. K výběru je též velké množství koncovek, háčků a úchytů

galerie:Vytvořil: Dokonalý web