Rychlý kontakt
Web: www.bytovedoplnky123.cz
Mob.: 777 212 381, bytovedoplnky123@seznam.cz

Jaroslav Mikoláš
okenní fólie a bytové doplňky
K vodárně, 257 22 Čerčany

Bezpečnostní dveře - Bezpečnostní dveře NAPAKO

Bezpečnostní dveře Napako

Celokovové bezpečnostní dveře s devíti aktivními čepy a závorou zámku, zajišťující vysoký stupeň bezpečnosti Vašeho bytu včetně odolnosti proti rozbití výplně dveří, vyvěšení křídla dveří, vykopnutí, odvrtání, roztažení zárubní, otevření dveří planžetou apod.

Design dveří je přizpůsoben běžnému vzhledu, takže dveře nikoho neupozorní na Váš bezpečnostní systém a způsob zabezpečení.

Dveře jsou vyráběny ve třetí a čtvrté bezpečnostní třídě. Čtvrtá třída se dodává včetně speciálně upravených zárubní. Třetí třída je vhodná na běžnou montáž do stávajících zárubní standardních rozměrů.
Bezpečnostní dveře NAPAKO

Dveře jsou certifikovány podle evropských norem a vyhovují všem průlomovým a tlakovým zkouškám v autorizované zkušebně.

Typy bezpečnostních dveří

N3/5
Celokovové bezpečnostní dveře s 5-ti bodovým aktivním rozvorovým systémem. Certifikováno pro bezpečnostní třídu 3.
Kvalitní povrchové úpravy z tvrzeného a mechanicky odolného lamina jsou standardně přizpůsobeny odstínům běžných dveří. Atypické provedení a rozměry dveří, nadstandardní výbava a doplňky jsou na objednávku.

N3/9
Celokovové bezpečnostní dveře s 9-ti bodovým aktivním rozvorovým systémem. Certifikováno pro bezpečnostní třídu 3. Kvalitní povrchové úpravy z tvrzeného a mechanicky odolného lamina jsou standardně přizpůsobeny odstínům běžných dveří.
Atypické provedení a rozměry dveří, nadstandardní výbava a doplňky jsou na objednávku.

N4/9
Celokovové bezpečnostní dveře s 9-ti bodovým aktivním rozvorovým systémem včetně specielních zárubní pro bezpečnostní třídu 4. Certifikováno pro bezpečnostní třídu 4.
Kvalitní povrchové úpravy z tvrzeného a mechanicky odolného lamina jsou standardně přizpůsobeny odstínům běžných dveří.
Atypické provedení a rozměry dveří, nadstandardní výbava a doplňky jsou na objednávku.

N4/9 Abloy
Celokovové bezpečnostní dveře s 9-ti bodovým aktivním rozvorovým systémem včetně specielních zárubní pro bezpečnostní třídu 4. Certifikováno pro bezpečnostní třídu 4. Kvalitní povrchové úpravy z tvrzeného a mechanicky odolného lamina jsou standardně přizpůsobeny odstínům běžných dveří. Atypické provedení a rozměry dveří, nadstandardní výbava a doplňky jsou na objednávku. Dveře provedení "ABLOY" jsou certifikovány specielně pro bankovní sektor a elektronické bezpečnostní systémy jako jejich součást.

N4/9 OUT
Celokovové bezpečnostní dveře s 9-ti bodovým aktivním rozvorovým systémem včetně specielních zárubní pro bezpečnostní třídu 4. Certifikováno pro bezpečnostní třídu 4. Kvalitní povrchové úpravy z tvrzeného a mechanicky odolného lamina jsou standardně přizpůsobeny odstínům běžných dveří. Atypické provedení a rozměry dveří, nadstandardní výbava a doplňky jsou na objednávku.

Vytvořil: Dokonalý web